Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto opłaca ten pseudo protest ? Kolejny soros?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekodeb...e tradycji chcą zakazac, ale mięsko w domu to zajadają i nie interesuje ich jak były więzione świnki czy krówki, w jakich warunkach przetrzymywane i jak zabijane. Myśliwi górą, a za szkody niech płacą ekolodzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz pijecie o czym piszesz, poczytaj chociaż. Ignorantka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie ekolodzy to wszysycy wegetarianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące lat człowiek zdobywał pożywienie polując w środowisku naturalnym... Czy unijni ekoterroryści wola wpiep..ac sterydowe kurczaki tuczone antybiotykami oraz świnie karmione paszami z padłych zwierząt ??? Zaiste postęp... na miarę ubogacania kulturowego Europy przez śniadych imigrantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta zgraja to MYŚLIWI? Nadają się co najwyżej do pilnowania łosi co by po szosach nie łaziły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ta zgraja to MYŚLIWI? Nadają się co najwyżej do pilnowania łosi co by po szosach nie łaziły.
 Nawet do tego się nie dają. To psychole z uszkodzoną korą mózgową. Wóda i ołów upodobniły ich do osobników debilnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwi to kasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to nie jest żadne szukanie pożywienia czy podporządkowanie zwierząt tylko zabijanie dla przyjemności. To nie jest normalne że człowiek ma przyjemność w zabijaniu zwierząt, wszyscy ci myśliwi powinni być przebadani psychiatryczne. Jak ktoś lubi strzelać to niech strzela sobie do rzutek albo do tarczy. Jak potrzebuje więcej adrenaliny to jeszcze jest paintball.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Myśliwi to kasta
 Tak im się wydaje. SERIO! Widzę w terenie różnych "obszczymurków" wyposażonych w sprzęt strzelający. Totalna patologia. W okolicy Czemiernik, pow. radzyński, to nawet prófesury przynależą do tej kasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystawić tym protestujacym debilom rachunek za szkody spowodowane przez dzikie zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIĘKNIE - tępić bydlaków  !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem w necie, że coś smarują sobie krwią zabitych zwierząt - fujarki malutkie sobie smarują na porost czy co ? Działa to bo mam takiego 5 cm w zwodzie i się wstydzę okrutnie :( Proszę o odpowiedz. Bo mam małego ptaszka a chciałem mieć większego a wygląda, że oni też maja maiłem. Damian jednem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej widać, że fajna impreza! Na drugi raz wpadłbym na kiełbaskę pieczoną albo rosołek. Nie wiedziałem, że myśliwi tacy gościnni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie widzę problemu z zakazem polowania ale pod warunkiem że ekolodzy zaczną zwracać koszty zniszczonych upraw przez dziki. Zapłacą osobom poszkodowanym w powodziach .Tuma..m odpowiem dlaczego ,nie dają meliorować rzek,budować drug bo tędy zapierda,a jakiś robak.
 Jesteś jednak tępy - co innego jest odstrzał np. dzików, co innego jest polowanie na "wszystko co jest w lesie(!)". Myśliwi to niedowartościowani ludzie, tacy co mają prawie wszystko, oprócz paru zabitych zwierząt. To jest zwyczajnie chore. Jak były Prezydent polował to wieszali na nim psy. Jak minister lata ze strzelbą to cacy.  Zakłamani mali ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eurolewackie swiry opłacane przez ???? no wlasnie kto oplaca ten kicz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filozof-ekolog "Kto mówi prawdę?" "Moim zdaniem było to realne zagrożenie życia" "To polowanie nie jest legalne"... Po prostu komedia. Jedni polują klka razy w roku, inni zwiedzają. Wchodzisz, widzisz... las jest dla wszystkich. I dla myśliwych również. Tym bardziej jak mają swoje święto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwych powinno się wystrzelać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem myśliwych należy wpuszczać do lasu pojedyńczo,bez broni,i urządzać na nich polowania z nagonką.Taka impreza co niedzielę byłaby znakomitą rodzinną rozrywką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego oni im przeszkadzają ? Przecież jest epidemia ASF i trzeba zmniejszyć populację dzików. No chyba że ekolodzy sami się zobowiążą do wyłapania chorych osobników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...